Často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na často kladené otázky. Ak máte otázku, ktorá sa tu nevyskytla, kontaktujte nás emailom virtualstagingsk@gmail.com alebo na telefónom čísle +421950482227

Cena virtual stagingu za jednu fotografiu je 30€. Virtual staging je služba, pri ktorej sa virtuálne vloží nábytok do nezariadenej fotografie. Pokiaľ treba opraviť aj steny, podlahy a odstrániť starý nábytok je cena 40€. 

Vizualizácia interiéru stoja 90€ a exteriéru 150€. Pri vizualizácia treba dodať podklady od architekta alebo pôdorys.  

Virtual staging dodávame najneskôr do 36 hodín od dodania všetkých podkladov. Štandardne to ale býva už do 24 hodín. 

Potrebujeme vhodnú fotografiu priestoru. Ideálne je, keď je fotografia vo vysokom rozlíšený, odfotená z rohu izby smerom k oknu. Fotografia by mala byť svetlá a zachytávať čo najviac voľného priestoru. 

Tiež od vás potrebujeme informácie o tom, čo sa v danej izbe má nachádzať. Napríklad: Na fotke je obývačka spojená s kuchyňou. Kuchyňa je vzadu ako sú káble a zástrčky. Televízor vložte na pravú stranu… 

Veľmi nám pomôže, keď nám pošlete pôdorys aj s rozmiestnením nábytku podľa vašej predstavy. 

Presné rozmery nevieme zistiť. Vieme ale, približne odhadnúť, čo by sa do danej izby malo zmestiť. V poznámke nám ale môžte odporučiť vhodný nábytok.  

Samozrejme. Naša služba „Veľká rekonštrukcia“  je ideálnym riešením pre vás. Odstránime pri nej starý nábytok, premaľujeme steny, všetko opravíme a vložíme nový nábytok. 

Áno fotíme nehnuteľnosti v Bratislave a okolí. Dokonca aj pomocou dronu. 

  1. Prvým krokom je nafotiť vašu nehnuteľnosť. Ak ste v okolí Bratislavy radi Vám s tým pomôžeme. 
  2. Následne si cez náš WEB v sekcii OBJEDNÁVKA vyberiete danú službu a nahráte vaše fotografie aj s popisom. V katalógu modelov si viete vybrať, aký nábytok by ste radi mali vo fotografiách. Môžte to ale samozrejme nechať na nás.
  3. Potom pomocou 3D modelov a Photoshopu virtuálne vložíme nábytok do vašich fotografií. Úprava a vyrenderovanie trvá približne 24 hodín.
  4.  Konečné fotografie spolu s faktúrou vám pošleme na váš email. V prípade zmien vám radi vyjdeme v ústrety a upravíme fotografiu tak, aby spĺňala vaše očakávania.

Ak ste progresívna realiná kancelária s väčším počtom maklérov plánujúca využívať naše služby vo veľkom, kontaktujte nás a na niečom sa určite dohodneme. 🙂

Cena za klasický virtual staging, pri ktorom sa vloží nábytok a dekorácie do fotografie, stojí 30€ za jednu upravenú fotografiu. Ak máte izbu správne z rohu nafotenú a podarilo sa vám zachytiť veľkú časť izby, pokojne vám postačí jedna fotografia. V prípade, že má byť niečo zaujímavé ako kuchyňa v rohu odkiaľ ste fotili, odporúčame si objednať ešte jednu fotografiu z opačnej strany izby. 

Niektorí makléri majú presnú predstavu, ako by danú nehnuteľnosť zariadili. Práve preto sme pre nich sprístupnili náš katalóg 3D modelov. Vyberte si presne, ktorý nábytok máme zakomponovať do vašich fotografií. Číslo nábytku napíšte v poznámkach pri objednávke.

Ak ste nenašli, čo ste hľadali, pošlite nám obrázok vašej predstavy a my skúsime niečo vymyslieť. 

Služba „Staging pozemku“ je presne to, čo hľadáte. Vložíme pri nej jeden z našich 3D modelov domu do vašej fotografie z dronu. Takáto fotografia určite ľudí zaujme.